آمار
{{ctrl.notification}}
در باره ما

گیو 24 یک سامانه خرید بلیط چارتر هواپیما می باشد ,

چارتر ۷۲۴,چارتر ١١٨,تي چارتر,

به صورت آنلاین و 24 ساعت شبانه روز بدون دخالت منابع انسانی اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید و به فرودگاه مراجعه کنید.

کلیه بلیط ها به صورت آنی بعد از خرید در سیستم ثبت می شود . در خرید خود دقت کنید.

ما در کنار شما هستیم تا سفر و پروازی دلچسب را تجربه کنید.

بلیط چارتر

گیو 24 با هدف ارائه سرویس آنلاین در صنعت توریسم سیستم فروش بلیط های چارتر را افتتاح کرده است.در صورت دیدن هرگونه اشکال لطفا با شماره تلفن های  پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

به آسانی و آنلاین بلیط چارتر ارزان هواپیما خریداری کنید.

چارتر ارزان

سایت گیو 24 از سال 96 در زمینه خرید بلیط هواپیما افتتاح شده است و توانسته بخش بزرگی از نیاز مسافران به خرید بلیط هواپیما آنلاین را تحت پوشش قرار دهد.

خرید بلیط هواپیما چارتر در تمامی مسیر های پرتردد با گارانتی همراه قسمتی از خدمات گیو می باشد .

فروش از تمامی ایرلاین های داخلی برای خرید بلیط هواپیما ایجاد شده است تا در سایت  آنلاین شما با دستی باز  و امکانات متنوع بتوانید در هر تاریخ و ساعتی با قیمت ارزان بلیط چارتر خود را خریداری کنید و به صورت آنلاین بلیط را دانلود کنید .

برای خرید بلیط چارتر می توانید از بخش مسیر های پیشنهادی در سایت استفاده کنید.

مسافران محترم می توانید بلیط چارتر هواپیما را در مسیر های پر تردد داخلی مثل تهران ، مشهد ، کیش ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، اهواز ، قشم و ...تهیه کنید.

مقایسه بلیط هواپیما بر اساس قسمت های مختلف انجام می شود، اگر تایم پرواز ، تاریخ و یا چارتر و سیستمی بودن آن برای شما ارزش دارد می توانید تایم پروازی بلیط های چارتری گیو 24 را مشاهده کنید.

در بعضی اوقات دیده شده مسافران فکر می کنند با خرید بلیط چارتر نسبت بلیط هواپیما سیستمی پروازی بی کیفیت را تجربه می کنند. در صورتی که اشتباه می کنید. بلیط چارتر و سیستمی تفاوتی در خدمات و هواپیمای سفر ندارند.